Suunnittelu

Ota yhteys kojeistosuunnitteluumme kaikissa projektiisi liittyvissä teknisissä ongelmissa ja kysymyksissä. Saamissasi ehdotuskuvissa on kerrottu suunnittelijamme nimen etukirjaimet.

Yhteystiedot

Suunnittelu

Värä Anatoli
kojeistosuunnittelija
puhelin 050 525 5427
anatoli.vara@norelco.fi

Saukkoriipi Samuli
kojeistosuunnittelija
puhelin 050 525 5496
samuli.saukkoriipi@norelco.fi

Tiainen Miika
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5447
miika.tiainen@norelco.fi

Virta Erno-Jukka
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5368
erno-jukka.virta@norelco.fi

Kotro Riku
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5499
riku.kotro@norelco.fi

Koponen Erik
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5491
erik.koponen@norelco.fi

Ojala Pekka
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5492
pekka.ojala@norelco.fi

Perälä Matti
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5495
matti.perala@norelco.fi

Tuovinen Olli
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5459
olli.tuovinen@norelco.fi

Suomalainen Jorma
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5431
jorma.suomalainen@norelco.fi

Pesonen Tommi
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5433
tommi.pesonen@norelco.fi

Päykkönen Mika
suunnittelun esimies
Puhelin 050 525 5419
mika.paykkonen@norelco.fi

Pentikäinen Joonas
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5306
joonas.pentikainen@norelco.fi

Immonen Petri
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5477
petri.immonen@norelco.fi

Hyttinen Tuomas
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5488
tuomas.hyttinen@norelco.fi